Fier de calcat Gorenje SIH2200DGT
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Garanție oficiala 12 de luni
Descriere și specificații
  • Consum de energie: 2200 W
  • Abur continuu: 30 g/min
  • Amplificare prin aburi: 90 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 280 ml
  • Funcția de autocurățare: este
  • Protecție anticalcar: este
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de calcat Gorenje SIH2200DGT
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de calcat Gorenje SIH2200DGT
Produse similare
Fier de calcat Zilan ZLN2908
Fier de calcat Zilan ZLN2908 Caracteristici
  • Consum de energie: 3000 W
699lei
Reduceri
Fier de calcat Panasonic NI-S530ATV
Fier de calcat Panasonic NI-S530ATV Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2400 W
999lei
699lei
Reduceri
Fier de calcat Electrolux E5SI2-6OG
Fier de calcat Electrolux E5SI2-6OG Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 250 ml
  • Consum de energie: 2400 W
899lei
Fier de calcat Maestro MR-315C 1800W
Fier de calcat Maestro MR-315C 1800W Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 180 ml
  • Consum de energie: 1800 W
799lei
659lei
Fier de calcat MESKO MS 5031
Fier de calcat MESKO MS 5031 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 400 ml
  • Consum de energie: 3000 W
În rate 0%
Fier de calcat Floria ZLN4223
Fier de calcat Floria ZLN4223 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 200 ml
  • Consum de energie: 1400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Polaris PIR 2497AK
Fier de calcat Polaris PIR 2497AK Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
899lei
Fier de calcat Tefal FV2C41E0
Fier de calcat Tefal FV2C41E0 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 240 ml
  • Consum de energie: 2000 W