Fier de calcat Gorenje SIH1800TQC
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Garanție oficiala 24 de luni
Specificații
  • Consum de energie: 1800 W
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 25 g/min
  • Amplificare prin aburi: 80 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 250 ml
  • Protecție anticalcar: este
  • Oprire automată: este
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de calcat Gorenje SIH1800TQC
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de calcat Gorenje SIH1800TQC
Produse similare
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Maestro MR - 308C
Fier de calcat Maestro MR - 308C Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
699lei
490lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat VITEK VT-1201 LETO
Fier de calcat VITEK VT-1201 LETO Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 280 ml
  • Consum de energie: 2200 W