Fier de călcat GORENJE SIH1800BLT
Descriere și specificații
  • Consum de energie: 1800 W
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 17 g/min
  • Amplificare prin aburi: 40 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 200 ml
  • Funcția de autocurățare: este
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat GORENJE SIH1800BLT
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat GORENJE SIH1800BLT
Produse similare
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat First 005618-7-GR
Fier de călcat First 005618-7-GR Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 400 ml
  • Consum de energie: 2200 W
699lei
435lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat FIRST 005618-6
Fier de călcat FIRST 005618-6 Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
599lei
375lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat FIRST 005628-8
Fier de călcat FIRST 005628-8 Caracteristici
  • Consum de energie: 2300 W
599lei
365lei
Fier de călcat  SATURN-ST-CC6122
Fier de călcat SATURN-ST-CC6122 Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
399lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat FIRST 005618-6-RE
Fier de calcat FIRST 005618-6-RE Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
375lei
Reduceri În rate 0%
  • Consum de energie: 2400 W
365lei
Reduceri În rate 0%
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Consum de energie: 2400 W
370lei
Reduceri
Fier de calcat FIRST 005628-8-PU
Fier de calcat FIRST 005628-8-PU Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2300 W