Fier de călcat GORENJE SIH2200TQC
Descriere și specificații
Fierul de călcat GORENJE SIH2200TQC combină fiabilitatea cu ușurința în utilizare.
Alegerea ideală pentru utilizatorii care apreciază viteza, calitatea călcării și confortul în casă.
  • Consum de energie: 2200 W
  • Talpa: Ceramic
  • Abur continuu: 30 g/min
  • Amplificare prin aburi: 90 g/min
  • Abur vertical: este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Funcția de autocurățare: este
  • Protecție anticalcar: este
  • Oprire automată: este
  • Lungime cablu: 2.5 m
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat GORENJE SIH2200TQC
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat GORENJE SIH2200TQC
Produse similare
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat GORENJE SIH2200TQC Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
699lei
599lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat FIRST 005633-4
Fier de călcat FIRST 005633-4 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
799lei
595lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Polaris PIR 2430K
Fier de calcat Polaris PIR 2430K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 270 ml
  • Consum de energie: 2400 W
799lei
599lei
Reduceri
Fier de calcat FIRST 005627-3-WI
Fier de calcat FIRST 005627-3-WI Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 450 ml
  • Consum de energie: 3200 W
565lei
În rate 0%
Fier de călcat Vitek VT-8346
Fier de călcat Vitek VT-8346 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2400 W
549lei
Fier de calcat MESKO MS 5023
Fier de calcat MESKO MS 5023 Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC
Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
899lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Panasonic NI-M250TGTW
Fier de călcat Panasonic NI-M250TGTW Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 210 ml
  • Consum de energie: 1550 W