Fier de călcat Gorenje SIK2400BKV, Violet
Descriere și specificații
  • Consum de energie: 2400 W
  • Tip: fier cu aburi
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 180 g/min
  • Amplificare prin aburi: 40 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Lungime cablu: 1.9 m
  • Înălţime: 13.5 cm
  • Adâncime: 29 cm
  • Lăţime: 12 cm
  • Greutate: 1.1 kg
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat Gorenje SIK2400BKV, Violet
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat Gorenje SIK2400BKV, Violet
Produse similare
Reduceri
Fier de calcat Braun SI1050BL
Fier de calcat Braun SI1050BL Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 220 ml
  • Consum de energie: 2000 W
1 099lei
899lei
Reduceri
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 K
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 430 ml
  • Consum de energie: 2400 W
999lei
830lei
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 M
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 M Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
999lei
890lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Polaris PIR 2444K
Fier de calcat Polaris PIR 2444K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2400 W
1 099lei
899lei
În rate 0%
Fier de calcat Polaris PIR 2415K
Fier de calcat Polaris PIR 2415K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Consum de energie: 2400 W
În rate 0%
Fier de calcat Floria ZLN4247
Fier de calcat Floria ZLN4247 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 380 ml
  • Consum de energie: 3000 W
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat GoldMaster GM 7630
Fier de calcat GoldMaster GM 7630 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
890lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat GoldMaster GM 7613K
Fier de calcat GoldMaster GM 7613K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 400 ml
  • Consum de energie: 2200 W