Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Garanție oficiala 24 de luni
Specificații
  • Consum de energie: 2200 W
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 22 g/min
  • Amplificare prin aburi: 60 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Funcția de autocurățare: este
  • Protecție anticalcar: este
  • Oprire automată: este
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC
Produse similare
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Panasonic NI-M250TGTW
Fier de călcat Panasonic NI-M250TGTW Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 210 ml
  • Consum de energie: 1550 W
699lei
599lei
Fier de calcat MESKO MS 5023
Fier de calcat MESKO MS 5023 Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
599lei
Reduceri
Fier de calcat FIRST 005627-3-WI
Fier de calcat FIRST 005627-3-WI Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 450 ml
  • Consum de energie: 3200 W
799lei
565lei
În rate 0%
Fier de călcat Vitek VT-8346
Fier de călcat Vitek VT-8346 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2400 W
549lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat FIRST 005633-4
Fier de călcat FIRST 005633-4 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
799lei
595lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W
899lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Polaris PIR 2430K
Fier de calcat Polaris PIR 2430K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 270 ml
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat GORENJE SIH2200TQC
Fier de călcat GORENJE SIH2200TQC Caracteristici
  • Consum de energie: 2200 W