Fier de călcat GORENJE SIH2600BLC
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Garanție oficiala 24 de luni
Specificații
  • Consum de energie: 2600 W
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 30 g/min
  • Amplificare prin aburi: 95 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Funcția de autocurățare: este
  • Oprire automată: este
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat GORENJE SIH2600BLC
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat GORENJE SIH2600BLC
Produse similare
Reduceri
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 K
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 430 ml
  • Consum de energie: 2400 W
999lei
830lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat GoldMaster GM 7613K
Fier de calcat GoldMaster GM 7613K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 400 ml
  • Consum de energie: 2200 W
999lei
870lei
În rate 0%
Fier de calcat Camry CR 5018
Fier de calcat Camry CR 5018 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 320 ml
  • Consum de energie: 3000 W
799lei
Reduceri
Fier de călcat Polaris PIR 2420AK
Fier de călcat Polaris PIR 2420AK Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
1 099lei
799lei
Reduceri În rate 0%
  • Consum de energie: 2400 W
859lei
În rate 0%
Fier de călcat Camry CR 5029
Fier de călcat Camry CR 5029 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Polaris PIR 2487AK
Fier de călcat Polaris PIR 2487AK Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Philips DST3020/20
Fier de calcat Philips DST3020/20 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2200 W