Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC Red
Descriere și specificații
  • Consum de energie: 2200 W
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 30 g/min
  • Amplificare prin aburi: 90 g/min
  • Abur vertical: este
  • Pulverizator de apă: este
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 280 ml
  • Funcția de autocurățare: este
  • Protecție anticalcar: este
  • Oprire automată: este
  • Lungime cablu: 2.5 m
  • Înălţime: 14.5 cm
  • Adâncime: 32 cm
  • Lăţime: 13.3 cm
  • Greutate: 1.3 kg
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC Red
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat Gorenje SIH2200RBC Red
Produse similare
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Philips DST3020/20
Fier de calcat Philips DST3020/20 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2200 W
998lei
799lei
Reduceri
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 K
Fier de calcat GoldMaster GM 7633 K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 430 ml
  • Consum de energie: 2400 W
999lei
830lei
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat GoldMaster GM 7618 K
Fier de calcat GoldMaster GM 7618 K Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Consum de energie: 2400 W
999lei
859lei
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Polaris PIR 2487AK
Fier de călcat Polaris PIR 2487AK Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
799lei
În rate 0%
Fier de călcat Camry CR 5029
Fier de călcat Camry CR 5029 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri
Fier de călcat Polaris PIR 2420AK
Fier de călcat Polaris PIR 2420AK Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
1 099lei
Fier de calcat Camry CR 5036
Fier de calcat Camry CR 5036 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 360 ml
  • Consum de energie: 3400 W
În rate 0%
Fier de calcat Camry CR 5018
Fier de calcat Camry CR 5018 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 320 ml
  • Consum de energie: 3000 W