Fier de calcat Gorenje SIH3000RBC
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Garanție oficiala 24 de luni
Specificații
  • Consum de energie: 3000 W
  • Talpa: ceramica
  • Abur continuu: 40 g/min
  • Amplificare prin aburi: 105 g/min
  • Funcția "Picătura-stop": este
  • Capacitatea rezervorului de apă: 400 ml
  • Funcția de autocurățare: este
  • Protecție anticalcar: este
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de calcat Gorenje SIH3000RBC
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de calcat Gorenje SIH3000RBC
puteți alege modalitatea de achitare
Cash
În credit
Produse similare
Reduceri
Fier de calcat Philips DST3030/70
Fier de calcat Philips DST3030/70 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 300 ml
  • Consum de energie: 2400 W
1 399lei
1 199lei
În rate 0%
Fier de calcat Polaris PIR 3033 SG AK
Fier de calcat Polaris PIR 3033 SG AK Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 450 ml
  • Consum de energie: 3000 W
În rate 0%
Fier de calcat TEFAL FV2867
Fier de calcat TEFAL FV2867 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 270 ml
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Philips DST3031/20
Fier de călcat Philips DST3031/20 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Braun SI3054GY
Fier de călcat Braun SI3054GY Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de calcat Gorenje SIH3000RBC Caracteristici
  • Consum de energie: 3000 W
Fier de călcat Tefal FV2867E0
Fier de călcat Tefal FV2867E0 Caracteristici
  • Consum de energie: 2400 W
Reduceri În rate 0%
Fier de călcat Tefal FV5718E0
Fier de călcat Tefal FV5718E0 Caracteristici
  • Consum de energie: 2500 W