Monitor Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWPXEN
Descriere și specificații
  • Diagonala: 34 "
    ?
  • Tip: monitor de joc
  • Curbat: da
  • Rezoluție: 3440x1440
  • Matrița: VA
  • Contrast: 2500:1
  • Luminozitate: 250 cd/mp
    ?
  • Rată de cadre: 165 Hz
  • Raportul aspectului: 21:9
  • Unghi de vizionare: 178 °
  • Timp de răspuns: 1 ms
  • HDR: HDR 10
  • AMD FreeSync: da
  • HDMI: 1
  • DisplayPort: 1
  • Audio 3,5 mm jack: 1
  • Putere consumata: 50 W
  • Dimensiuni generale (LxÎxA): 806.6x475.3x272.6 mm