Cooler XILENCE Performance A+ Series XPF120R.ARGB, Black
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Pentru precizarea termenului de garanție luați legătura cu operatorul
Descriere și specificații
  • Atribuire: Pentru corp
  • Tip de conector: 4 pin
  • Dimensiuni ventilatorului: 120 mm
  • Nivel de zgomot: 29 dB
  • Dimensiuni: 120х120х25 mm
Recenzii0
Recenzii 0
despre Cooler XILENCE Performance A+ Series XPF120R.ARGB, Black
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Cooler XILENCE Performance A+ Series XPF120R.ARGB, Black
Produse similare
Reduceri
Cooler DEEPCOOL GAMMA ARCHER V2
Cooler DEEPCOOL GAMMA ARCHER V2 Caracteristici
  • Viteza maxima ventilatorului: 1600 rpm
  • Tip de conector: 3 pin
499lei
399lei
Reduceri
Ventilator GAMEMAX FN12A-N2, Black
Ventilator GAMEMAX FN12A-N2, Black Caracteristici
  • Viteza maxima ventilatorului: 2000 rpm
  • Tip de conector: 3 pin, 4 pin
499lei
399lei
Cooler DEEPCOOL GAMMA ARCHER PRO V2, Black
Cooler DEEPCOOL GAMMA ARCHER PRO V2, Black Caracteristici
  • Flux de aer: 55.5 CFM
  • Tip de conector: 4 pin
Ventilator Chieftec AF-1225PWM, Black
Ventilator Chieftec AF-1225PWM, Black Caracteristici
  • Tip de conector: 4 pin
Ventilator Arctic P12 Silent, Black
Ventilator Arctic P12 Silent, Black Caracteristici
  • Tip de conector: 3 pin
Cooler XILENCE Performance A+ Series XPF120R.ARGB, Black Caracteristici
  • Tip de conector: 4 pin
Cooler Xilence XC029 M403PRO
Cooler Xilence XC029 M403PRO Caracteristici
  • Flux de aer: 65.4 CFM
  • Tip de conector: 4 pin