Sursă de alimentare XILENCE XP750R12.ARGB (XN335) 750W
Descriere și specificații
Sursa de alimentare XILENCE XP750R12.ARGB 750W îmbină eficiența ridicată, designul modern și funcționarea fiabilă, oferind o alimentare stabilă pentru componentele computerului tău. Carcasa elegantă și iluminarea ARGB creează un aspect estetic, integrându-se armonios în orice PC de gaming sau de lucru.
Comandă sursa de alimentare XILENCE XP750R12.ARGB 750W de pe cactus.md cu livrare rapidă în toată Moldova și descoperă calitatea, fiabilitatea și stilul unui dispozitiv modern.
  • Putere: 750 W
  • Format: ATX12V 2.52
  • PFC: activ
  • Conector pentru placa de bază: 24 pin
  • Diametrul ventilatorului: 120 mm
  • Numărul de conectori 4+4 pini CPU: 2
  • Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E: 3
  • Numărul de conectori cu 15 pini SATA: 6
  • Numărul de conectori cu 4 pini IDE/Molex: 3
  • Current on-line +3.3V: 20 A
  • Current on-line +5V: 20 A
  • Current on-line +12V-1: 62.5 A
  • Current on-line -12V: 0.3 A
  • Current on-line +5V Standby: 3 A
  • 80 PLUS certificat: Gold
  • Cablaj modular: nemodular
  • Protecție la supratensiune: da
  • Protecție la suprasarcină: da
  • Protecție la scurt circuit: da
  • Dimensiuni: 247x198x98 mm
Caracteristicile și imaginile produsului Sursă de alimentare XILENCE XP750R12.ARGB (XN335) 750W sunt furnizate în scop informativ și pot fi diferite de cele reale. Este recomandat să verificați cu operatorul parametrii importanți ai produsului înainte de procurare.
Recenzii0
Recenzii 0
despre Sursă de alimentare XILENCE XP750R12.ARGB (XN335) 750W
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Sursă de alimentare XILENCE XP750R12.ARGB (XN335) 750W
puteți alege modalitatea de achitare
Cash
În credit
Produse similare
Reduceri
Sursă de alimentare XILENCE XP750R12 (XN330) 750W
1 799lei
1 655lei
Sursă de alimentare Chieftec TASK TPS-700S 700W
Sursă de alimentare Deepcool PL750D 750W
Reduceri
Sursă de alimentare ASRock Challenger CL-750B, 750W
Sursă GIGABYTE GP-P750BS Black
Sursă GIGABYTE GP-P750BS Black
Sursă de alimentare GIGABYTE GP-P650G Black
Produse vizualizate împreună
Carcasa be quiet! Pure Base 501 Airflow, White
În rate 0%
Carcasă Chieftec STALLION II Black
Sursă de alimentare GamerStorm PN1000M 1000W, Black
În rate 0%
Memorie RAM Kingston Fury Renegade Silver 16Gb DDR5-6400MHz