Căşti Philips Kids SHK2000PK/00 Violet/Pink
Descriere și specificații
Căști pentru copii Philips Kids SHK2000PK/00, Violet/Pink
Ascultare sigură
Design viu și atractiv
Culorile violet și roz fac căștile un accesoriu stilat pentru copii de orice vârstă.
Confort și comoditate
  • Tip: supra-aurale
  • Tehnologie: cu fir
  • Impedanta: 32 Ohm
  • Sensibilitate: 99 dB
    ?
  • Lungime cablu: 1.2 m
  • Conector: mini jack 3.5 mm
Recenzii0
Recenzii 0
despre Căşti Philips Kids SHK2000PK/00 Violet/Pink
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Căşti Philips Kids SHK2000PK/00 Violet/Pink
Produse similare
Reduceri
Căști Blackview AirBuds 3 White
Căști Blackview AirBuds 3 White Caracteristici
  • Diapazon de frecvențe: 20-20000 hz
  • Tehnologie: fără fir
  • Impedanta: 32 Ohm
  • Sensibilitate: 96 dB
999lei
799lei
Căști Blackview AirBuds 6 White
Căști Blackview AirBuds 6 White Caracteristici
  • Tehnologie: fără fir
729lei
În rate 0%
Căști Headset EPOS PC 5 Chat
Căști Headset EPOS PC 5 Chat Caracteristici
  • Tehnologie: cu fir
  • Impedanta: 32 Ohm
799lei
În rate 0%
Casti SVEN AP-B700MV Black
Casti SVEN AP-B700MV Black Caracteristici
  • Tehnologie: combinate
  • Impedanta: 32 Ohm
  • Sensibilitate: 98 dB
Casti JBL Tune 215bt Black
Casti JBL Tune 215bt Black Caracteristici
  • Impedanta: 20 Ohm
  • Sensibilitate: 118 dB
Reduceri
Casti JBL Tune 215bt White
Casti JBL Tune 215bt White Caracteristici
  • Impedanta: 20 Ohm
  • Sensibilitate: 118 dB
899lei
În rate 0%
Căști SVEN E-727BT, White
Căști SVEN E-727BT, White Caracteristici
  • Impedanta: 16 Ohm
În rate 0%
Căști SVEN E-717BT, Black
Căști SVEN E-717BT, Black Caracteristici
  • Impedanta: 16 Ohm