Aparat pentru vafe Gorenje WM1400SB
Descriere și specificații
  • Tip: Aparat pentru vafe
  • Număr de porții: 2
  • Putere: 1400 W
  • Farfurii: pentru vafe
  • Reglarea puterii: este
  • Suporţi cu înveliş anti-adeziv: este
  • Particularități: protecție la supraîncălzire
Recenzii0
Recenzii 0
despre Aparat pentru vafe Gorenje WM1400SB
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Aparat pentru vafe Gorenje WM1400SB
Produse similare
Аparat de creponat Starcrest SCM-3212 Inox/Black
Аparat de creponat Starcrest SCM-3212 Inox/Black Caracteristici
  • Putere: 1200 W
999lei
Prajitor de sandwich ADLER AD 3070 Black
Prajitor de sandwich ADLER AD 3070 Black Caracteristici
  • Farfurii: grătar, pentru sandvișuri
  • Putere: 1100 W
999lei
Reduceri În rate 0%
Aparat pentru vafe Gorenje WCM702PR
Aparat pentru vafe Gorenje WCM702PR Caracteristici
  • Putere: 700 W
  • Farfurii: pentru vafe
1 199lei
Reduceri
Aparat de gatit waffe Goldmaster GM-9403
Aparat de gatit waffe Goldmaster GM-9403 Caracteristici
  • Putere: 1000 W
1 099lei
969lei
În rate 0%
Prajitor de sandwich Camry CR 3023
Prajitor de sandwich Camry CR 3023 Caracteristici
  • Putere: 1500 W
  • Farfurii: pentru sandvișuri
Prajitor de sandwich ADLER AD 3070 White
Prajitor de sandwich ADLER AD 3070 White Caracteristici
  • Putere: 1100 W
Aparat pentru vafe Gorenje WM1400SB Caracteristici
  • Putere: 1400 W
Aparat de gatit waffe ADLER AD 3085
Aparat de gatit waffe ADLER AD 3085 Caracteristici
  • Putere: 1800 W
Produse vizualizate împreună
În rate 0%
Aparat pentru vafe MPM MGO-13
Aparat pentru vafe MPM MGO-13 Caracteristici
  • Putere: 1400 W
top vânzări Reduceri
Telefon Apple iPhone 17 256Gb Sage
Grătar pentru sandvișuri Zilan ZLN3942, Black
Grătar pentru sandvișuri Zilan ZLN3942, Black Caracteristici
  • Putere: 2000 W
top vânzări Reduceri
Tableta Xiaomi Redmi Pad 2 8/256Gb Mint Green
Tableta Xiaomi Redmi Pad 2 8/256Gb Mint Green Caracteristici
  • Memorie RAM: 8 Gb
Reduceri
Sandwich maker BRAUN SM5001
Sandwich maker BRAUN SM5001 Caracteristici
  • Putere: 1000 W
  • Farfurii: pentru sandvișuri
Telefon mobil iPhone 14 256GB Single SIM Blue
Aparat de gatit waffe Lafe GFB-003 Black
Aparat de gatit waffe Lafe GFB-003 Black Caracteristici
  • Putere: 1400 W