Аparat de creponat Vivax PM-1200TB Black
Nou · Sigilat din fabrică Verificare produs la curier
Ați găsit mai ieftin?
Garanție oficiala 24 de luni
Specificații
  • Tip: Аparat de creponat
  • Număr de porții: 1
  • Putere: 1200 W
  • Forma de preparare: rotundă
  • Reglarea puterii: este
  • Suporţi cu înveliş anti-adeziv: este
  • Particularități: indicator de lucru
Recenzii0
Recenzii 0
despre Аparat de creponat Vivax PM-1200TB Black
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Аparat de creponat Vivax PM-1200TB Black
Produse similare
Reduceri În rate 0%
Prajitor de sandwich GORENJE SM703GCG
Prajitor de sandwich GORENJE SM703GCG Caracteristici
  • Putere: 700 W
  • Farfurii: pentru vafe
999lei
799lei
Аparat de creponat Vivax PM-1200TB Black Caracteristici
  • Putere: 1200 W
799lei
În rate 0%
Prajitor de sandwich Zilan ZLN4704
Prajitor de sandwich Zilan ZLN4704 Caracteristici
  • Putere: 800 W
În rate 0%
Aparat pentru vafe Camry CR 3019
Aparat pentru vafe Camry CR 3019 Caracteristici
  • Putere: 700 W
În rate 0%
Aparat pentru sandwich Tefal SM155212
Aparat pentru sandwich Tefal SM155212 Caracteristici
  • Putere: 700 W
  • Farfurii: pentru sandvișuri
Aparat de gatit waffe Clatronic WA 3491 Black
Aparat de gatit waffe Clatronic WA 3491 Black Caracteristici
  • Putere: 1200 W
  • Farfurii: pentru vafe
În rate 0%
Aparat de gatit vafe Adler AD 3038
Aparat de gatit vafe Adler AD 3038 Caracteristici
  • Putere: 1500 W
Reduceri
Prajitor de sandwich Gorenje SM703GCB
Prajitor de sandwich Gorenje SM703GCB Caracteristici
  • Putere: 700 W