Fier de călcat cu generator Gorenje SGD3000BKV
Descriere și specificații
  • Consum de energie: 3000 W
  • Presiunea de abur: 8 bar
  • Tip: cu generator de abur
  • Talpa: ceramica
  • Capacitatea rezervorului de apă: 1500 ml
  • Protecție anticalcar: este
  • Oprire automată: este
  • Lungime cablu: 1.8 m
  • Înălţime: 29.8 cm
  • Adâncime: 23.4 cm
  • Lăţime: 42 cm
  • Greutate: 4.9 kg
Recenzii0
Recenzii 0
despre Fier de călcat cu generator Gorenje SGD3000BKV
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Fier de călcat cu generator Gorenje SGD3000BKV
puteți alege modalitatea de achitare
Cash
În credit
Produse similare
Reduceri
Fier de călcat TEFAL FV 9852
Fier de călcat TEFAL FV 9852 Caracteristici
  • Capacitatea rezervorului de apă: 350 ml
  • Consum de energie: 3200 W