Laptop Acer Nitro 16 AN16-41-R66U 16" (Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB, RTX4050 6GB), Black
Descriere și specificații
  • Diagonala ecranului: 16 "
  • Rezoluția ecranului: 1920x1200 px
  • Tip de ecran: LED
  • Frecvența ecranului: 165 Hz
  • Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS
  • Număr de nuclee: 6
  • Tehnologie de fabricație: 6 nm
  • Memorie Cache: 16 MB
  • Tip placă video: Integrata
  • Placă video: GeForce RTX 4050
  • Memorie video: 6 GB
  • Tip memorie: GDDR6
  • Memorie RAM: 16 GB
  • Capacitate SSD: 512 GB
  • Unitate optica: nu
  • Capacitate maxima memorie RAM: 32 GB
    ?
  • HDMI: 1
  • USB Type-A: 1
  • USB 2.0: 1
  • RJ-45 LAN: 1
  • Conector audio 3.5 mm: 1
  • Wi-Fi: 802.11 ax
  • Bluetooth: da
  • Microfon: da
  • Camera: 1080 p
  • Tipul bateriei: Lithium-Ion
  • Limba tastaturii: ENG
  • Iluminarea tastaturii: da
  • Sistem de operare: No OS
Caracteristicile și imaginile produsului Laptop Acer Nitro 16 AN16-41-R66U 16" (Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB, RTX4050 6GB), Black sunt furnizate în scop informativ și pot fi diferite de cele reale. Este recomandat să verificați cu operatorul parametrii importanți ai produsului înainte de procurare.
Recenzii0
Recenzii 0
despre Laptop Acer Nitro 16 AN16-41-R66U 16" (Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB, RTX4050 6GB), Black
Termeni de livrare
Livrare gratuită în raza municipiului Chișinău
Metode de plată
Cumpara  Laptop Acer Nitro 16 AN16-41-R66U 16" (Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB, RTX4050 6GB), Black
puteți alege modalitatea de achitare
Cash
În credit
Produse similare
Reduceri
Laptop Apple MacBook Air 15" MQKT3 (2023) (8GB, 512GB) M2 Silver