All-in-One-ul Lenovo IdeaCentre 3 27AKP10, în nuanța Luna Grey, reprezintă combinația perfectă între o putere de calcul impresionantă și un design modern. Datorită procesorului AMD Ryzen 7 250 și memoriei RAM generoase de 32 GB, acest PC gestionează cu ușurință sarcinile complexe, aplicațiile profesionale și multitasking-ul intens. Unitatea SSD spațioasă de 1 TB oferă loc suficient pentru stocarea tuturor proiectelor, fișierelor media și bazelor de date voluminoase.
Ecranul mare de 27 de inci asigură o claritate excepțională a imaginii, făcând ca lucrul cu grafica sau documentele să fie extrem de confortabil. Formatul compact «all-in-one» ajută la menținerea ordinii pe birou, eliminând dezordinea creată de cabluri. Lenovo IdeaCentre 3 27AKP10 este alegerea ideală pentru profesioniștii care pun preț pe performanță, fiabilitate și estetică într-un singur dispozitiv.
Puteți achiziționa All-in-One Lenovo IdeaCentre 3 27AKP10 de pe cactus.md. Vă oferim livrare rapidă în toată Moldova. Investiți în calitate și eficiență comandați acum cu încredere!
Diagonala ecranului:
27 "
Tip:
IPS
Rezoluția ecranului:
1920x1080 px
Tip procesor:
AMD Ryzen 7
Număr de nuclee:
8
Număr thread-uri:
16
Frecvență procesor:
3.3 GHz
Frecvență procesor (Turbo Boost):
5.1 GHz
Memorie RAM:
32 Gb
Tip memorie:
DDR5 SDRAM
SSD:
1024 Gb
Tip memorie video:
Integrata
Tastatură:
da
Tip tastaturii:
cu fir
Mouse:
da
Tip mouse:
fără fir
Wi-Fi:
da
Bluetooth:
da
Audio încorporat:
3
HDMI:
2
USB 2.0:
2
USB 3.x:
1
USB type C:
1
RJ-45:
1
Sistem de operare:
No OS
Greutate:
7.1 kg
Caracteristicile și imaginile produsului All-in-One Lenovo IdeaCentre 3 27AKP10 (Ryzen 7 250, 32GB/1TB) Luna Grey sunt furnizate în scop informativ și pot fi diferite de cele reale. Este recomandat să verificați cu operatorul parametrii importanți ai produsului înainte de procurare.