Camera auto 70mai Rearview Dash Cam S500 + Rear Cam RC13 Black este o soluție modernă 2-în-1, care combină oglinda retrovizoare cu un sistem avansat de înregistrare video. Dispozitivul se montează peste oglinda originală și oferă un ecran digital complet funcțional.
Camera frontală înregistrează în rezoluție 3K (2592×1944), oferind imagini clare și detaliate, iar camera spate RC13 filmează în Full HD 1080p, îmbunătățind vizibilitatea în timpul parcării și mersului în marșarier.
Ecranul IPS de 9.35 inch cu control tactil asigură o utilizare ușoară și o vizibilitate excelentă. Tehnologia HDR și senzorul Sony STARVIS 2 permit captarea unor imagini clare chiar și în condiții de lumină redusă.
Modelul suportă înregistrare duală, mod parcare, înregistrare în buclă și conectivitate Wi-Fi pentru control prin aplicație mobilă. Designul tip oglindă păstrează vizibilitatea clasică, adăugând în același timp funcții inteligente.
70mai S500 + RC13 este alegerea ideală pentru șoferii care doresc siguranță sporită și control complet în timpul condusului.
Comandă camera auto 70mai Rearview Dash Cam S500 + Rear Cam RC13 Black de pe cactus.md cu livrare rapidă în toată Moldova.
Numărul de camere:
2
Rezoluție video 2:
1920x1080
Unghi de vizibilitate:
138 °
Dimensiune ecran:
9.35 "
G sensor:
da
Microfon:
da
Card de memorie:
MicroSD
Wi-Fi:
da
Dimensiuni:
265.54 mm; 38.3 mm; 74.85 mm
Caracteristicile și imaginile produsului Cameră auto 70mai Rearview Dash Cam S500 + Rear Cam RC13, Black sunt furnizate în scop informativ și pot fi diferite de cele reale. Este recomandat să verificați cu operatorul parametrii importanți ai produsului înainte de procurare.